SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 11108091
*
nr 1110 8091
Bestick
Nils Johan, 41 del
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:13:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 21:50:31
1
600 kr
21/5 08:31:18
2
700 kr
21/5 21:22:31
1
800 kr
22/5 19:03:23
3
Vinnande bud
22/5 19:07:56
1
1.000 kr
22/5 19:07:56
3
1.100 kr (Budbetjänt)
22/5 19:08:13
1
1.200 kr
22/5 19:08:13
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick nils johan silver ädelmetall
-
5033 Bestick
16 delar, silver, Chippendale. Längd: 18-22, vikt:..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16
-
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:07
-
5035 Bestick
silver, diverse, 17 delar. Längd: 10,5-19,5, vikt:..//
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:54
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:28
*
Bestick
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8091
Bestick
Nils Johan, 41 del
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 21:50:31 | 1 | 600 kr |
21/5 08:31:18 | 2 | 700 kr |
21/5 21:22:31 | 1 | 800 kr |
22/5 19:03:23 | 3 | Vinnande bud |
22/5 19:07:56 | 1 | 1.000 kr |
22/5 19:07:56 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:08:13 | 1 | 1.200 kr |
22/5 19:08:13 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick nils johan silver ädelmetall
-
5033 Bestick
16 delar, silver, Chippendale. Längd: 18-22, vikt:..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16 -
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:07 -
5035 Bestick
silver, diverse, 17 delar. Längd: 10,5-19,5, vikt:..//
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:54
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:28